Trumpai apie mus

Esame renginių organizavimo įmonė – MB „Rengvita“. Viena iš trijų mūsų veiklos krypčių – vaikų renginiai. Orientuojamės tik į Mokslo metų užbaigtuvių ir Ketvirtokų išleistuvių organizavimą visai klasei kartu su tėvais ir mokytoja.

Jau daugiau nei 10 metų sėkmingai vystome šį projektą, kiekvienais metais nudžiugindami vis kitą būrį vaikų. Tai didelį džiaugsmą teikiantys renginiai, kurių visada laukiame su dideliu nekantrumu ir nerimu.

Kiekvienais metais savo programas tobuliname, papildome naujais žaidimais ir atrakcijomis. Taip siekiame, kad programos atitiktų XXI a. vaikų ir tėvelių lūkesčius. Kviečiame ir Jus išbandyti mūsų paslaugas ir patiems įsitikinti kaip pas mus smagu!

MŪSŲ RENGINIŲ NAUDA VAIKAMS

Mūsų renginiuose vaikai yra skatinami puoselėti šeimos ir visuomenės vertybes, neformaliu būdu ugdomi būti sąmoningais, atsakingais bei iniciatyviais piliečiais. Įvairiomis edukacinėmis priemonėmis jie gauna daug žinių, atskleidžia naujus savo gebėjimus, prasmingai praleidžia savaitgalius, išbando save, patiria daug neišdildomų įspūdžių, atranda naujų gabumų bei pomėgių. Todėl padidėja optimizmas ir ramybė, vaiko smalsumas, žinių troškimas– visa tai padės be baimės žvelgti į vis naujus mažo žmogaus gyvenimo etapus ir jo laukiančius iššūkius.

O svarbiausia – renginiuose ugdoma kolektyviškumo dvasia, iš naujo atrandamas bei sutvirtinamas ryšys su tėveliais, mokytojais ir vienas kitu. Tai puiki galimybė mokytojams pamatyti vaikus neformalioje aplinkoje, įvertinti jų gebėjimus bei lengviau perprasti charakterius.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Mes teikiame kompleksines paslaugas, kurios išvardintos žemiau. Jums reikės rūpintis tik tuo, ką apsirengsite einant į šventę:

  • Atvykimas į Jūsų pasirinktą vietą
  • Fotografavimas ir filmavimas su dronu
  • Muilo burbulų šou
  • Maitinimo organizavimas
  • Transporto organizavimas
  • Foto sienelių nuoma
  • Šventės vietos dekoravimas
  • Galime pasirūpinti ir papildomomis atrakcijomis

PAGRINDINIAI FAKTAI

Iki galutinio sprendimo trūksta daugiau įtikinamos informacijos? Jeigu taip, čia yra keletas „Privaloma žinoti“ faktų:

Vaikų renginių srityje dirbame nuo 2007 m.
300+ vaikų renginiai per visą veiklos istoriją
Mūsų paslaugas išbandė >9000 vaikų