Skip to content

„RENGVITA-KIDS“ komandą skatina dirbti meilė vaikams, todėl viena iš pagrindinių mūsų sričių yra Mokslo metų užbaigtuvių ir Ketvirtokų išleistuvių organizavimas visai klasei kartu su tėvais ir mokytoja.

Jau daugiau nei 12 metų sėkmingai vystome šį projektą, kiekvienais metais nudžiugindami vis kitą būrį vaikų. Tai didelį džiaugsmą teikiantys renginiai, kurių visada laukiame su dideliu nekantrumu.

Kiekvienais metais savo programas tobuliname, papildome naujais žaidimais ir atrakcijomis. Taip siekiame, kad programos atitiktų šiuolaikinių vaikų ir tėvelių lūkesčius. Kviečiame ir Jus išbandyti mūsų paslaugas bei patiems įsitikinti kaip pas mus smagu!

MŪSŲ VIZIJA

RENGVITA-KIDS – žinomiausias prekės ženklas tarp vaikų renginių organizavimo įmonių, išskirtinai orientuojantis į ketvirtokų išleistuvių/ mokslo metų užbaigtuvių organizavimą.

MŪSŲ MISIJA

Organizuoti ketvirtokų išleistuvių/ mokslo metų užbaigtuvių renginius, paremtus šeimos ir visuomenės vertybėmis, savęs išbandymu ir orientacija į sąmoningumą per smagią fizinę veiklą.

MŪSŲ ISTORIJA

Viskas prasidėjo nuo meilės vaikams ir, žinoma, renginiams. Todėl nusprendėme visa tai sujungti į vieną vietą ir taip gimė – RENGVITA-KIDS!

Noriu išlaisvinti žmones iš į technologijas orientuoto, materialistinio gyvenimo ir priminti, kad tikrosios patirtys visada bus pasiekiamos tik bendraujant gyvai, dalijantis žiniomis, aktyviai veikiant ir kuriant prisiminimus su draugais, kolegomis ar verslo partneriais.
Egidijus Jaglauskas
Įkūrėjas/ vadovas

AR JŪS PASIRENGĘ ATŠVĘSTI?

Užsisakykite savo klasės išleistuves pas mus.